Oferta pracy

Operator techniczny / Mechanik wydziałowy

Lisner Poznań sp. z o.o. sp.k.

  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + dodatek zmianowy + nadgodziny

Strzeszyńska 38

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Bieżący nadzór i kontrola stanu technicznego podległych linii produkcyjnych

  • Ustawianie parametrów maszyn dla właściwego procesu produkcyjnego

  • Przezbrajanie i ustawianie maszyn zgodnie z instrukcjami obsługi

  • Usuwanie drobnych awarii urządzeń i narzędzi związanych z produkcją

  • Udział w przeglądach i pracach konserwacyjnych

  • Pomoc w obsłudze maszyn i bieżące regulacje maszyn

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie (preferowany kierunek: mechanik, elektromechanik, elektromonter, elektronik, mechatronik)

  • Ogólna wiedza techniczna

  • Zdolności manualne;

  • Dokładność, dbałość o szczegóły

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z firmą Lisner BEZ POŚREDNIKÓW

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet regulaminowych premii

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i lidera w branży spożywczej

  • Darmowy, smaczny obiad

  • Bezpłatny transport zgodnie z obowiązującymi trasami autobusowymi

  • Przestronne szatnie z prysznicami

  • Pakiet benefitów (m.in: prywatna opieka medyczna oraz coroczne szczepienia przeciw grypie, karta sportowa, świąteczne bonusy)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

  • bonusy na święta

W Polsce istniejemy od 1991 roku będąc niekwestionowanym liderem wśród firm produkujących przetwory rybne, sałatki, pasty i dania gotowe. Lisner to zarówno wieloletnia tradycja, jak i innowacyjne technologie - takie połączenie gwarantuje produkty najwyższej jakości i zadowolenie naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy