Oferta pracy

Operator Techniczny

Nestlé Polska S.A. O firmie

Nestlé Polska S.A.

Generała Stanisława Maczka 1

Rzeszów

W Nestlé dzięki wiedzy, zaangażowaniu i współpracy naszych specjalistów skutecznie osiągamy wspólne cele. Nasze perspektywy rozwoju oraz atmosfera wsparcia pozwolą Ci realizować się każdego dnia.
Dołącz do nas. Wykorzystaj swoje kompetencje i nasze możliwości, aby zmieniać jutro.

Miejsce pracy: Oddział Nestlé w Rzeszowie

Twoje zadania w Nestle:

  • Bieżący nadzór pracy nad procesem produkcji
  • Identyfikowanie, analizowanie, rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych
  • Obsługę i zapewnienie prawidłowego przebiegu pracy maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych
  • Usuwanie zauważonych nieprawidłowości
  • Współuczestnictwo w projektach oraz działaniach na wydziale produkcyjnym
  • Przyczynianie się do realizacji celów i zadań firmy poprzez dbałość o jakość i bezpieczeństwo produktów

Dołącz do Nestle jeżeli:

  • Posiadasz wykształcenie techniczne średnie lub wyższe
  • Posiadasz podstawową znajomość obsługi komputera
  • Jesteś systematyczny i dokładny w wykonywaniu powierzonej pracy
  • Jesteś zaangażowany w wykonywanie pracy i jesteś zorientowany na cel
  • Jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy
  • Dodatkowym atutem będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego

Co możemy Ci zaoferować?

  • Umowa
    o pracę
    Bezpieczeństwo zatrudnienia
  • Opieka
    medyczna
    Zdrowie
    cały rok
  • Fundusz socjalny (Multisport, dofinansowanie urlopu)
    Czas dla siebie
  • Fundusz
    emerytalny
    Zabezpieczenie przyszłości
  • Budowanie
    doświadczenia
    Odpowiedzialne
    projekty i zadania
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie
    Smacznie
    i zdrowo
Jeśli powyższy opis Cię zainteresował nie zwlekaj i wyślij do nas swoje zgłoszenie klikając przycisk Aplikuj. Czekamy na Twoje zgłoszenie. Zapraszamy również do aplikowania poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www.nestle.pl w zakładce kariera. Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy