Oferta pracy

Operator Techniczny

Nestlé Polska S.A. KargowaO firmie

  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników. Szukasz pracy? Chcesz pracować
w międzynarodowym koncernie spożywczym? Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

Miejsce pracy: Oddział Nestlé w Rzeszowie

Zakres obowiązków:

  • Obsługę i zapewnienie prawidłowego przebiegu pracy maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
  • Wykonywanie zadań niezbędnych do prawidłowego przebiegu procesu produkcyjnego
  • Identyfikowanie, analizowanie, rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych
  • Wykonywanie drobnych czynności naprawczych
  • Współuczestnictwo w projektach oraz działaniach na wydziale produkcyjnym
  • Przyczynianie się do realizacji celów i zadań firmy poprzez dbałość o jakość i bezpieczeństwo produktów

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia technicznego średniego lub wyższego
  • Podstawowej znajomości obsługi komputera
  • Systematyczności i dokładności w wykonywaniu powierzonej pracy
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę i zorientowania na cel
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy
  • Dodatkowym atutem będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznym środowisku firmy z branży FMCG
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjny pakiet socjalny
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego programu Emerytalnego
  • Bezpłatny pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie na życie sponsorowane przez Pracodawcę

Jeśli powyższy opis Cię zainteresował nie zwlekaj i wyślij do nas swoje zgłoszenie klikając przycisk Aplikuj. Czekamy na Twoje zgłoszenie. Zapraszamy również do aplikowania poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www.nestle.pl w zakładce kariera. Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne