Logo Pracuj.pl

Operator techniczny w Oddziale Produkcyjnym

Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne "Polfa" Spółka AkcyjnaO firmie

  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne "Polfa" Spółka Akcyjna

Aleksandra Fleminga 2

Białołęka

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i przezbrajanie urządzeń linii do produkcji wyrobów farmaceutycznych na Oddziale Form Penicyliny,
  • Prowadzenie procesów produkcyjnych zgodnie z dokumentacją produkcyjną oraz instrukcjami obsługi urządzeń,
  • Prowadzenie zabiegów higienicznych typu mycie i dezynfekcja w pomieszczeniach produkcyjnych,
  • Staranne i systematyczne dokumentowanie wykonywanych czynności operacyjnych i kontrolnych w dokumentach i protokołach obowiązujących na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe (mile widziane średnie)
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy w obszarze produkcyjnym (mile widziane doświadczenie przy produkcji farmaceutycznej, spożywczej lub kosmetycznej),
  • Znajomość procesu produkcyjnego z wyposażeniem technicznym i budową maszyn,
  • Doświadczenie z obsłudze urządzeń produkcyjnych,
  • Dobra znajomość zasad GMP,-Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami jakości (HACCP , GMP)
  • Uprawnienia do obsługi urządzeń ciśnieniowych, dźwigów towarowych będą dodatkowym atutem,
  • Aktywne podejście do rozwiązywania zadań i problemów,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność w działaniu.
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie z wieloletnią tradycją i różnorodnością produkcji.
  • Pracę na pełny etat z możliwością zdobycia dużego doświadczenia.
  • Szkolenia umożliwiające rozwój kompetencji
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Pakiet świadczeń socjalnych oraz prywatną opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.

O nas

Polfa Tarchomin S.A. jest jedną z najbardziej doświadczonych firm farmaceutycznych na świecie, która szczyci się 200-letnią tradycją. Naszym najważniejszym celem jest poprawa stanu zdrowia i jakości życia pacjentów.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Operator techniczny w Oddziale Produkcyjnym, Aleksandra Fleminga 2, Białołęka, Warszawa