Operator Techniczny

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-10-03
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 2017-11-02)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Czytaj więcej
MIEJSCE PRACY: Warszawa

OPIS STANOWISKA:

  • wykonywanie napraw, montaży, konserwacji, regulacji maszyn i urządzeń produkcyjnych,  rurociągów technologicznych, energetycznych, klimatyzacyjnych, kanalizacyjnych, pożarowych, wodnych, armatury przemysłowej oraz stacji wody oczyszczonej,
  • dokumentowanie w prowadzonych prac w planach konserwacji i dziennikach pracy,
  • udział w pracach prewencyjnych oraz współpraca z firmami zewnętrznymi,
  • weryfikacja i przegląd stanu technicznego urządzeń zainstalowanych w pomieszczeniach technicznych,
  • nadzór nad stanem technicznym urządzeń i informowanie o wszelkich nieprawidłowościach w pracy urządzeń oraz potrzebnych częściach zamiennych i materiałach,
  • konserwacja i nadzór nad stanem technicznym systemów  i urządzeń pomocniczych.

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie min. średnie o profilu technicznym,
  • doświadczenie przy obsłudze maszyn w branży farmaceutycznej, spożywczej lub kosmetycznej,
  • samodzielność w zakresie obsługi operatorskiej urządzeń wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło,
  • wiedza i umiejętności z zakresu budowy maszyn i obsługi technicznej urządzeń,
  • zdolności organizacyjne i rozwiązywania problemów,
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym lub równoważnym (12h) oraz dyspozycyjność,
  • znajomość oprogramowania pakietu MS Office,
  • znajomość automatyki będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej,
  • konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie, w tym dodatek za pracę w godzinach nocnych dwukrotnie wyższy niż przewidziany w Kodeksie Pracy,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • bogaty pakiet świadczeń (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do posiłków, karta MultiSport).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się