Ta oferta pracy jest nieaktualna od 328 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Techniczny

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 03.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czytaj więcej
    MIEJSCE PRACY: Warszawa

    OPIS STANOWISKA:

    • wykonywanie napraw, montaży, konserwacji, regulacji maszyn i urządzeń produkcyjnych,  rurociągów technologicznych, energetycznych, klimatyzacyjnych, kanalizacyjnych, pożarowych, wodnych, armatury przemysłowej oraz stacji wody oczyszczonej,
    • dokumentowanie w prowadzonych prac w planach konserwacji i dziennikach pracy,
    • udział w pracach prewencyjnych oraz współpraca z firmami zewnętrznymi,
    • weryfikacja i przegląd stanu technicznego urządzeń zainstalowanych w pomieszczeniach technicznych,
    • nadzór nad stanem technicznym urządzeń i informowanie o wszelkich nieprawidłowościach w pracy urządzeń oraz potrzebnych częściach zamiennych i materiałach,
    • konserwacja i nadzór nad stanem technicznym systemów  i urządzeń pomocniczych.

    OCZEKIWANIA:

    • wykształcenie min. średnie o profilu technicznym,
    • doświadczenie przy obsłudze maszyn w branży farmaceutycznej, spożywczej lub kosmetycznej,
    • samodzielność w zakresie obsługi operatorskiej urządzeń wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło,
    • wiedza i umiejętności z zakresu budowy maszyn i obsługi technicznej urządzeń,
    • zdolności organizacyjne i rozwiązywania problemów,
    • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym lub równoważnym (12h) oraz dyspozycyjność,
    • znajomość oprogramowania pakietu MS Office,
    • znajomość automatyki będzie dodatkowym atutem,
    • umiejętność pracy w zespole.

    OFERUJEMY:

    • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej,
    • konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie, w tym dodatek za pracę w godzinach nocnych dwukrotnie wyższy niż przewidziany w Kodeksie Pracy,
    • możliwości rozwoju zawodowego,
    • bogaty pakiet świadczeń (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do posiłków, karta MultiSport).