Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator wtryskarek - Operator telekamer

BITRON POLAND Sp. z o.o. - UNIT 2O firmie

  • Jamesa Watta 6, Sosnowiec, Jedności 46, Sosnowiec

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne wykonywanie operacji produkcyjnych na wtryskarkach

  • sprawdzanie zgodności wyrobu i zgłaszanie niezgodności odpowiednim osobom

  • poprawne wypełnienie dokumentacji związanej z procesem produkcyjnym zgodnie z przyjętymi zasadami systemu jakości

  • obsługa maszyn kontrolnych – telekamery

  • systematyczne uzupełnianie raportów produkcyjnych

  • dbanie o wysoką jakość sprawdzanych detali

  • pakowanie sprawdzonych już detali

Nasze wymagania

  • samodzielności, systematyczności i dokładności

  • zdolności spostrzegawczych i manualnych

  • umiejętności pracy w zespole

  • minimum rok doświadczenia na stanowisku produkcyjnym

  • umiejętności wykonywania analiz; czytania norm i instrukcji

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (oparte o umowę o pracę bezpośrednio z firmą)

  • pracę w systemie trzyzmianowym

  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń

  • bardzo dobre warunki pracy i miłą atmosferę

  • kartę Mulitsport

  • możliwość przystąpienia do kasy zapomogowo-pożyczkowej

  • opiekę medyczną LuxMed

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

BITRON POLAND Sp. z o.o. - UNIT 2

Bitron Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu, jest częścią międzynarodowej korporacji, w skład której wchodzi 13 zakładów produkcyjnych na całym świecie zatrudniających ponad 5000 pracowników. Zakład zlokalizowany w Polsce w Sosnowcu istnieje od 1998 roku i zajmuje się rozwojem oraz produkcją komponentów elektromechanicznych i elektronicznych dla przemysłu AGD, motoryzacji i energetyki, a naszymi klientami są najbardziej znani na rynku producenci z branży AGD jak B/S/H, Indesit, Whirlpool, LG, GE, Electrolux, natomiast z branży motoryzacji Fiat, Denso czy Valeo.

Przewiń do profilu firmy