Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator tłoczni

Bunge Polska Sp. z o.o

  • Brzeg

    Brzeg, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie ciągłości procesu produkcji – kontrola pracy urządzeń

  • Dbałość o stan techniczny urządzeń produkcyjnych tłoczni i lecytynowi

  • Dbałość o sprzęt oraz czystość pomieszczeń produkcyjnych i socjalnych

  • Prawidłowa eksploatacja urządzeń energetycznych

  • Kontrola tłoczni pod względem ppoż. i monitorowanie systemu ostrzegawczego

  • Przestrzeganie wymagań jakościowych w procesie produkcji

  • Pobieranie prób, zgodnie z planem analiz

  • Dokonywanie drobnych napraw maszyn i urządzeń działowych w trakcie trwania swojej zmiany

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe techniczne, preferowane spożywcze

  • Świadectwo kwalifikacyjne „E” uprawniające do eksploatacji sieci cieplnych i urządzeń

  • Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym

  • Dyspozycyjność (praca w systemie czterobrygadowym)

  • Odpowiedzialność

  • Zaangażowanie

  • Osoba rzetelna i uczciwa

  • Osoba komunikatywna, chętnie współpracująca z innymi

  • Osoba otwarta na poszerzanie wiedzy i umiejętności

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym, stabilnym koncernie

  • Szkolenia

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Opiekę medyczną

  • Bogaty pakiet socjalny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Bunge to światowy lider w pozyskiwaniu, przetwarzaniu i dostarczaniu produktów i składników nasion oleistych i zbóż. Założona w 1818 r. rozległa sieć Bunge wspiera rozwijający się świat, tworząc zrównoważone produkty i możliwości dla ponad 70 000 rolników i konsumentów na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy