Ta oferta pracy jest nieaktualna od 361 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator tłoczni (ekstruzja aluminium)

  • lubuskie
  • Specjalista
  • 26.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma EXALUS TR7 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • obsługa maszyny tłoczącej produkującej profile aluminiowe,
    • nadzór i kontrola pracy maszyny,
    • wstępna kontrola jakościowa produkowanych elementów,
    • utrzymanie maszyn w czystości i dobrym stanie technicznym we współpracy z działem utrzymania ruchu,
    • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych.
    Wymagania:
    • konieczne doświadczenie w obsłudze maszyny produkującej profile aluminiowej (tłoczni do ekstruzji aluminium) firmy Tecalex,
    • podstawowa znajomość obsługi komputera,
    • umiejętność czytania rysunku technicznego,
    • umiejętność posługiwania się podstawowym sprzętem pomiarowym,
    • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
    • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym,
    • umiejętność współpracy w grupie, samodzielność w działaniu.
    Oferujemy:
    • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia,
    • konkurencyjne wynagrodzenie.

    Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku:

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883.)