Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Tokarki CNC

mTP Met-Plast Sp. z o.o.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Szkolna 25

Dąbrówka (pow. krapkowicki)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa tokarki sterowanej numerycznie (CNC - Sinumerik)

  • samodzielne przezbrajanie i ustawianie tokarki CNC

  • nadzorowanie pracy obrabiarki i dokonywanie korekt

  • wstępna kontrola jakości i pomiary wykonanych detali

  • raportowanie wykonanych prac

  • praca stacjonarna, dwuzmianowa

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zakresie obsługi tokarek konwencjonalnej bądź CNC

  • podstawowa znajomość rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych (np. suwmiarka, mikromierz)

  • wypełnianie dokumentacji związanej z procesem technologicznym

  • dbałość o porządek wokół stanowiska pracy

  • mile widziana podstawowa znajomość komputera

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • możliwość przyuczenia do obsługi maszyn CNC

  • samodzielne stanowisko i ciekawą, odpowiedzialną pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku

  • szansę rozwoju, zdobywanie nowych doświadczeń oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • dobre wynagrodzenie

  • pakiet opieki medycznej

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Przedsiębiorstwo mTP „MET-PLAST” Sp. z o.o. (będące częścią holenderskiej grupy VERDER), w związku z rozbudową zakładu i rozwojem produkcji, poszukuje kandydatów na stanowisko: OPERATOR TOKARKI CNC

Przewiń do profilu firmy