Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator tokarki CNC (Mazak)

P.P.H. Krystian

  • Budowlana 5, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Budowlana 5

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie programów dla tokarki CNC (Mazak),

  • wprowadzanie zmian i modernizacji w istniejących programach,

  • przygotowywanie, ustawianie parametrów, obsługa i nadzorowanie pracy maszyny,

  • dobór przyrządów do mocowania detalu, dobór i wymiana narzędzi,

  • kontrola jakości wytworzonych produktów (pomiary, sprawdziany, kontrola wzrokowa) oraz przekazanie detalu na następne stanowisko,

  • dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy,

  • przestrzeganie czasów wykonywania operacji oraz dokonywanie wpisów na rysunkach po ich wykonaniu,

  • bieżące wypełnianie elektronicznej karty pracy,

  • uczestniczenie w remoncie i usuwaniu awarii maszyny,

  • zgłaszanie potrzeb w zakresie narzędzi skrawających do przełożonego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn, inżynieria produkcji lub pokrewne),

  • bardzo dobra znajomość rysunki technicznego,

  • wiedza na temat technologii obróbki skrawaniem, znajomość parametrów, doboru oprzyrządowania i narzędzi,

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na tokarce CNC (znajomość sterowania Mazatrol będzie dodatkowym atutem).

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat (umowa o pracę),

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • możliwość rozwoju i odbywania szkoleń,

  • pakiet sportowy OK SYSTEM,

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • kawa / herbata

KRYSTIAN PPH od ponad 30 lat jest ekspertem w branży przetwórstwa papieru – projektujemy i produkujemy uznane na rynku międzynarodowym maszyny dla przemysłu papierniczego.

Przewiń do profilu firmy