Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Tokarki CNC / Programista / Ustawiacz

  • Stargard, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasza firma należy do czołowych producentów osprzętu sieci trakcyjnej kolejowej i tramwajowej w Polsce. Spółka świadczy również usługi z zakresu budowy i modernizacji infrastruktury kolejowej oraz remontów obiektów kolejowych.

    Miejsce pracy: Stargard

    Opis stanowiska:

    • Obsługa produkcyjna 3-osiowej tokarki ze sterowaniem Siemens - sinumerik
    • Zbrojenie, wymiana narzędzi, kontrola stanu narzędzi podczas pracy
    • Kontrola wykonywanych operacji zgodnie z wymaganiami jakościowymi
    • Prowadzenie pomiarów i kontroli jakości zgodnie z rysunkiem technicznym
    • Wykonywanie okresowych prac konserwacyjnych maszyny

    Obowiązki na stanowisku są uzależnione od umiejętności kandydata i zmieniają się wraz z doświadczeniem m.in. o samodzielny dobór narzędzi, parametrów skrawania, pisanie programu, ustawianie produkcji, itd.

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie (mile widziane wykształcenie wyższe techniczne)
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego
    • Umiejętność obsługi podstawowych przyrządów kontrolno-pomiarowych (suwmiarka, mikrometr)
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • Podstawowa znajomość obsługi komputera
    • Zaangażowanie i silna motywacja do podnoszenia kwalifikacji
    • Mile widziana znajomość układów sterowania Siemens (sinumerik)

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie w należącej do czołowych producentów osprzętu sieci trakcyjnej w Polsce
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Atrakcyjne i czytelne zasady wynagradzania + system premiowy
    • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, umiejętności oraz stażu pracy
    • Możliwość przyuczenia do stanowiska
    • Zapewniamy możliwości rozwoju zawodowego, podnoszenia swoich kwalifikacji

    Prosimy o przesłanie swoich dokumentów aplikacyjnych (CV) za pomocą APLIKUJ z dopiskiem CNC. Dodatkowych informacji udziela Artur Samborski, tel.: 509 991 296. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.kuca.com.pl