Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator tokarki / frezarki CNC

NEW CUT BOGDAN KONDRACKI

  • Metryczna 2A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Metryczna 2A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa tokarki CNC - AviaTurn 35SM ze sterowaniem Sinumerik 828D. Do zadań operatora należeć będzie samodzielne uzbrajanie, ustawianie oraz programowanie obrabiarki z poziomu pulpitu sterującego maszyny.

  • Obsługa frezarki CNC – Avia VMC 1000 ze sterowaniem Heidenhain iTNC 530. Do zadań operatora należeć będzie samodzielne uzbrajanie maszyny w oparciu o dostarczoną przez technologa kartę technologiczną, dobór sposobu mocowania detalu oraz jego bazowanie. W przypadku mało skomplikowanych detali również programowanie obrabiarki z poziomu pulpitu sterującego maszyny.

  • Obsługa plotera frezującego – Kimla BPF 2141 ze sterowaniem PcCam. Do zadań operatora należeć będzie samodzielne uzbrajanie maszyny w oparciu o dostarczoną przez technologa kartę technologiczną, dobór sposobu mocowania detalu oraz jego bazowanie. W przypadku mało skomplikowanych detali również programowanie obrabiarki z poziomu pulpitu sterującego maszyny.

  • Kontrola jakości oraz zgodności z dokumentacją techniczną przy użyciu narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, średnicówka) na etapie wykonywania detalu, oraz współpraca z działem Kontroli Jakości.

  • Wprowadzanie korekt w programie w przypadku zaobserwowania niezgodności w celu ich wyeliminowania.

  • Dbanie o stan techniczny powierzonych maszyn i narzędzi.

  • Realizowanie zleceń produkcyjnych zgodnie z bieżącym planem produkcyjnym.

  • Wypełnianie dokumentacji wytworzonych detali zgodnie z procedurami firmowymi.

  • Zgłaszanie przełożonemu wszelkich awarii oraz niezgodności.

  • Jeden operator w ciągu pracy obsługuje jedną maszynę, jednak powinien docelowo potrafić obsłużyć każdą z trzech posiadanych w naszej firmie obrabiarek.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej zawodowe

  • Dobra znajomość rysunku technicznego

  • Dobra znajomość narzędzi pomiarowych – suwmiarka, mikrometr, średnicówka

  • Gotowość do pracy 3-zmianowej

  • Znajomość sterowania Heidenhain, Sinumerik lub PcCam

  • Umiejętność samodzielnego doboru narzędzi oraz parametrów skrawania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – co najmniej 2 lata

  • Sumienność, rzetelność oraz samokontrola

  • Predyspozycje do pracy zespołowej

  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi (wiertarka, wkrętarka, szlifierka kątowa)

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, lecz nie jest wymagane.

  • Chęć do rozwoju własnego

Firma New Cut zajmuje się kompleksową realizacją zleceń w oparciu o dostarczoną przez klienta dokumentację techniczną. Na terenie zakładu posiadamy lasery płaskie do cięcia blach, lasery co cięcia rur i profili, prasy krawędziowe, tokarkę CNC, frezarkę CNC, ploter frezujący, spawalnię, roboty spawalnicze, ślusarnię oraz lakiernię. Taki park maszynowy pozwala nam na kompleksową produkcję zarówno pojedynczych detali, jak również całych maszyn i urządzeń zamówionych przez klientów. Świadczymy usługi głównie dla branży kolejowej. W związku z ciągłym rozwojem działu obróbki skrawaniem oraz zakupem nowej maszyny – plotera frezującego Kimla - poszukujemy kandydatów na stanowiska Operator – programista maszyn CNC – Pracownik posiadający doświadczenie pozwalające mu po wdrożeniu samodzielnie obsługiwać maszynę.

Więcej szczegółów na https://www.newcut.pl/kontakt/pracuj-z-nami

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego New Cut?

Firma New Cut rozwija się zwiększając zatrudnienie kilkadziesiąt procent rocznie. Daje możliwości rozwoju swoim pracownikom. Daje możliwość szkoleń i podnoszenia umiejętności przydatnych na poszczególnych stanowiskach pracy. Ciągły kontakt z najnowszymi technologiami oraz zapewnia ciągły rozwój pracowników.

Firma posiada wdrożony program pozapłacowego motywowania pracowników.

New CUT.

Rekrutacja

Podczas rozmowy rekrutacyjnej zostanie przeprowadzony test sprawdzający predyspozycje kandydata.