Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator tokarki karuzelowej CNC

KIGEMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Fabryczna 10, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Fabryczna 10

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • tokarka karuzelowa CNC YOU JI VTL-2000 ATC (sterowana numerycznie) system SINUMERIK 840D

  • wykonywanie obróbki mechanicznej wg dokumentacji rysunkowej i technologicznej

  • praca na III zmianie

Nasze wymagania

  • doświadczenia na stanowisku operatora tokarki karuzelowej CNC

  • znajomości rysunku technicznego

  • umiejętności pisania prostych programów z poziomu panelu sterowania maszyny

  • znajomości procesów obróbki skrawaniem

  • znajomości doboru narzędzi i parametrów skrawania

  • umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi

  • doświadczenia w mocowaniu detali o dużym gabarycie (do ø 2800mm)

  • uprawnień do obsługi suwnicy

  • dokładności i punktualności

  • umiejętności pracy w zespole

  • mile widziane doświadczenie w pracy przy obróbce małoseryjnej

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie 5.000 PLN netto

  • umowę o pracę

  • realizację ciekawych projektów rozwojowych w międzynarodowej firmie

  • pełne wsparcie technologów-programistów podczas okresu adaptacji na nowym stanowisku oraz codziennej pracy

  • wsparcie kontroli jakości na każdym stanowisku operatora

  • dostęp do narzędziowni oraz pomoc jej pracownika

  • nauka obsługi i programowania maszyn CNC

  • pomoc suwnicowych w transporcie i mocowaniach detali o dużym gabarycie

  • ciekawą pracę z dużym/średnim gabarytem detali, małoseryjność i mnogość procesów oraz różnorodność materiałów, które pozwolą rozwinąć umiejętności