Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator urabiania wsadu

  • Błonie, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 22.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wiodący polski producent przetworów owocowo-warzywnych poszukuje do zakładu produkcyjnego w Błoniu (mazowieckie)

    Miejsce pracy: Błonie
    Nr ref.: 09/05/2019

    Zadania:

    • Obsługa urządzeń do przygotowania produktu,
    • Pomiar parametrów jakościowych,
    • Mycie linii,
    • Przestrzeganie procedur HACCP.

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie,
    • Mile widziana znajomość obsługi komputera,
    • Dobra organizacja pracy,
    • Gotowość do pracy zmianowej.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
    • Możliwość rozwoju.

    Osoby zainteresowane w/w ofertą prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.