Oferta pracy

Operator urządzeń do przeróbki mechanicznej

Lafarge Cement S.A.O firmie

  • Piechcin (pow. żniński)

    Piechcin (pow. żniński), kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń stacjonarnych oraz mobilnych służących do produkcji kruszyw (w tym obsługa codzienna, przeglądy, konserwacje, naprawy),

  • Organizacja pracy na swoim stanowisku,

  • Odpowiedzialne gospodarowanie powierzonym mieniem i zabezpieczenie go przed zniszczeniami, uszkodzeniami,

  • Prace pomocnicze i remontowe na terenie zakładu,

  • Dążenie do uzyskania zakładanych przez zakład wskaźników operacyjnych

Nasze wymagania

  • Uprawnienia lub doświadczenie w pracy na stanowisku operatora urządzeń krusząco-sortujących,

  • Sumienność i odpowiedzialność,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Uprawnienia SEP energetyczne do 1 KV będą dodatkowym atutem

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi ładowarek lub prawo jazdy kat. C+E.

To oferujemy

  • Umowa o pracę i atrakcyjny pakiet benefitów,

  • Możliwość zdobywania uprawnień i udziału w szkoleniach-podnoszących kwalifikacje zawodowe,

  • Serdeczna atmosfera pracy i koleżeńskie relacje w zespole

  • Praca w miejscu dbającym o bezpieczeństwo i zdrowie każdego pracownika

  • Możliwość awansu lub przebranżowienia - każdy pracownik może wziąć udział w naszych rekrutacjach wewnętrznych,

  • Niezbędne narzędzia pracy i praca z nowoczesnymi technologiami,

  • Wsparcie w nagłych, nieprzewidzianych sytuacjach życiowych i zdrowotnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Lafarge Cement S.A.

jesteśmy obecni w 90krajach świata

mamy 2500 nowoczesnych zakładów

generujemy 32,6 mld CHF sprzedaży netto

nasz zespół to 115 000 osób na całym świecie

Przewiń do profilu firmy

Segment: Kruszywa