Ta oferta pracy jest nieaktualna od 52 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Urządzeń Dźwignicowych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 05.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie Sp. z o. o.

    Firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • obsługa suwnic zgodnie z DTR – w zakresie posiadanych uprawnień,
    • składanie za pomocą suwnicy prostych form z przewożonych ładunków,
    • wzrokowe kontrolowanie łańcuchów, lin, trawersów i wieszaków,
    • ocenianie ciężaru przenoszonych ładunków i ścisłe przestrzeganie możliwości udźwigu obsługiwanej suwnicy,
    • prowadzenie oszczędnej gospodarki energetycznej,
    • usuwanie drobnych usterek obsługiwanych urządzeń zgodnie ze swoimi kwalifikacjami,
    • przestrzeganie przepisów BHP,
    • praca wykonywana w systemie równoważnym.

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum zawodowe,
    • posiadanie uprawnień do obsługi suwnic kategorii I S,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok,
    • brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku operatora urządzeń dźwignicowych,
    • umiejętność pracy zespołowej,
    • zdolności techniczne,
    • komunikatywność.

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • umowę o pracę,
    • atrakcyjne dofinansowanie wypoczynku
    • paczki choinkowe dla dzieci,
    • dodatkową opiekę medyczną.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Do życiorysu prosimy dodać klauzulę:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z  ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. Ust. Nr 133, poz. 883 ze zm.)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w m. st. Warszawie z siedzibą w Warszawie przy ul. Obozowej 43. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Pana/Pani dobrowolnej zgody, którą Pan/Pani wyraził/a wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Pana/Pani dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 180 dni od momentu otrzymania Pana/Pani CV. Nie przekazujemy Pana/Pani danych osobowych innym podmiotom. W razie pytań należy skontaktować pod adresem e-mail [email protected]

    Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Pana/Pani dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 180 dni od momentu otrzymania Pana/Pani CV. Nie przekazujemy Pana/Pani danych osobowych innym podmiotom. W razie pytań należy skontaktować pod adresem
    e-mail [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.