Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Urządzeń Elektronicznych/Koordynator ds. Bezpieczeństwa

ERA Spółka z o.o.

  • Łazy (pow. piaseczyński)

    Łazy (pow. piaseczyński), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kontrolowanie, z wykorzystaniem systemów infrastruktury technicznej ochrony mienia, prawidłowości wypełniania przez pracowników i służb technicznych procedur bezpieczeństwa zatwierdzonych dla obiektu;

  • Prowadzenie stałego podglądu informacji przesyłanych przez systemy monitorowania ochrony mienia;

  • Podejmowanie działań proceduralnych w zakresie występujących na terenie obiektu sytuacji alarmowych, awaryjnych systemów bezpieczeństwa;

  • Tworzenie oraz prowadzenie dokumentacji sprawozdawczej w zakresie administrowania systemami bezpieczeństwa obiektów w celu dostarczenia informacji wspomagających proces decyzyjny w tym zakresie;

  • Opracowywanie założeń funkcjonalno-technicznych w celu uzupełnienia bądź rekonfiguracji systemów ochrony obszarów, obiektów oraz urządzeń ze szczególnym uwzględnieniem integralności systemów i ich automatyzacji jako systemów inteligentnych;

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne: automatyka, elektronika, informatyka, telekomunikacja, matematyka, mechanika; lub pokrewne;

  • preferowane doświadczenie w zakresie projektowania i zarządzania systemami zabezpieczenia technicznego obiektów;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • umiejętność rozwiązywania problemów;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • otwartość na nowe doświadczenia i dążenie do własnego rozwoju zawodowego;

  • umiejętność myślenia strategicznego.

To oferujemy

  • równoważny czas pracy;

  • umowa o pracę na czas określony 3-m-ce z możliwością przedłużenia.

ERA Sp. z o.o. jest jednym z największych przedsiębiorstw usługowych na Śląsku. Działa już od ponad 70 lat na rynku usług ochrony mienia oraz utrzymania czystości. Posiada w swojej ofercie prestiżowy 4* Hotel Pałac Czarny Las oraz dysponuje siecią parkingów.

Posiadamy status Zakładu Pracy Chronionej, dzięki któremu zapewniamy wsparcie zawodowe oraz zatrudnienie osobom niepełnosprawnym. Od kilkunastu lat prowadzimy działania aktywizujące gwarantujące tym osobom zatrudnienie oraz bogaty pakiet przywilejów rehabilitacyjno-socjalnych.

Przewiń do profilu firmy