Operator urządzeń energetycznych

Veolia Południe

  • Chrzanów

    Chrzanów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca eksploatacja i konserwacja kotłów wodnych wraz z urządzeniami pomocniczymi na terenie ciepłowni.

  • Bieżąca obsługa ciepłowni

  • prace montersko-ślusarskie

  • Utrzymywanie parametrów czynnika grzewczego zgodnie z tabelą temperatur.

  • Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń, usuwanie awarii.

  • Współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych.

  • Prowadzenie zapisów w książce pracy kotłowni dotyczących parametrów oraz uwag odnośnie pracy urządzeń.

  • Prowadzenie samochodu służbowego do 3,5 T.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (aparatura kontrolno-pomiarowa, urządzenia i sieci elektroenergetyczne)

  • Uprawnienia kwalifikacyjne G-2

  • Znajomość zagadnień dot. funkcjonowania systemu ciepłowniczego

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i otwartość na zmiany

  • Znajomość przepisów bhp i ppoż

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej

  • Komunikatywność

  • Prawo jazdy kat.B

To oferujemy

  • dobre warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • pakiet świadczeń pracowniczych w tym ubezpieczenie NNW oraz opieka medyczna w

  • LUX MED.

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez zdobywanie nowych doświadczeń oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne