Oferta pracy

Operator urządzeń energetycznych - Energetyk

ArcelorMittal Poland S.A.O firmie

  • Sosnowiec

    Sosnowiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa kotła parowego oraz instalacji odsiarczania i odżużlania,

  • pomoc techniczna w diagnozowaniu i usuwaniu prostych awarii maszyn i urządzeń,

  • wykonywanie zleconych prac przy urządzeniach i instalacjach energetycznych,

  • współpraca z pracownikami zespołu technicznego, produkcji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub zawodowe,

  • ogólną wiedzę z zakresu energetyki, automatyki,

  • doświadczenie w pracy z urządzeniami ciśnieniowym nadzorowanymi przez UDT,

  • takie cechy jak odpowiedzialność i dokładność,

  • analityczne podejście do rozwiązywania problemów,

  • uprawnienia energetyczne G2/E na kotły parowe o mocy powyżej 50kW oraz do obsługi turbin parowych o mocy powyżej 50kW,

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie czterobrygadowym.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne