Logo Pracuj.pl

Operator Urządzeń Energetycznych

Veolia WschódO firmie

  • Świdnik
    Świdnik, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:
    6:00-14:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa urządzeń wytwarzających i przesyłających energię cieplną.
  • Dążenie do bezawaryjnej i ciągłej produkcji oraz dostawy energii cieplnej dla odbiorców.
  • Bieżąca konserwacja urządzeń (zasuwy, zawory, pompy itp.) oraz usuwanie zaistniałych awarii.
  • Eksploatacja i kontrola urządzeń zgodnie z instrukcją obsługi (dokumentacją techniczno-ruchową).
  • Bieżące analizy procesów spalania pod względem dopuszczalnych norm emisji, osiąganiem maksymalnej sprawności kotłów oraz DTR wszystkich eksploatowanych urządzeń.
  • Przestrzeganie przepisów BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne(najlepiej o profilu energetycznym, elektrycznym, mechanicznym, pokrewnym).
  • Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, samodzielność w działaniu, zdolność podejmowania decyzji.
  • Podstawowa znajomość przepisów BHP i PPOŻ.

Mile widziane

  • Posiadanie kwalifikacji do eksploatacji urządzeń energetycznych Gr.2.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w bardzo stabilnej firmie o zasięgu krajowym. Jeśli kandydat spełni oczekiwania, ma zagwarantowane zatrudnienie na długi okres.
  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje zawodowe
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego a w przyszłości potencjalnego awansu,
  • Dodatkowy, wolny dzień wolny od pracy – 14 sierpnia (Dzień Veolii)
  • Pakiet na usługi medyczne LUX MED oraz ubezpieczenie od NNW z możliwością objęcia członków rodziny,
  • Dofinansowanie z Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym m.in. dofinansowanie do świąt, wakacji, karty MultiSport, skorzystanie z pożyczek i inne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • program emerytalny
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Aktualne oferty pracodawcy
2022/438/z

Operator Urządzeń Energetycznych, Świdnik