Ta oferta pracy jest nieaktualna od 175 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator urządzeń energetycznych

  • Świdnik, lubelskie
  • Pracownik fizyczny
  • 30.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Veolia Wschód

    POSZUKUJE KANDYDATKI / KANDYDATA NA STANOWISKO:
    OPERATOR URZĄDZEŃ ENERGETYCZNYCH
    Miejsce pracy: Świdnik
    nr: 221/2018/Z

    ZADANIA:

    • Utrzymanie urządzeń wytwarzających, przesyłających energię cieplną w stanie pełnej sprawności technicznej i gotowości
    • Bezawaryjna i ciągła produkcja oraz dostawa energii cieplnej dla odbiorców
    • Bieżąca konserwacja sieci i węzłów(zasuwy ,zawory , komory cieplne, pompy itp.) oraz usuwanie zaistniałych awarii
    • Eksploatacja i kontrola urządzeń zgodnie z instrukcją obsługi( dokumentacją techniczno-ruchową)
    • Bieżące analizy procesów spalania pod względem dopuszczalnych norm emisji, osiąganiem maksymalnej sprawności kotłów oraz DTR wszystkich eksploatowanych urządzeń
    • Przestrzeganie przepisów BHP
    • Organizacja stanowiska pracy zgodnie z przepisami i zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy
    • Realizacja zadań przypisanych stanowisku pracy określonych w procedurach i instrukcjach Zintegrowanego Systemu Zarządzania
    • Znąjomość i przestrzeganie przepisów i zarządzeń dotyczących zajmowanego stanowiska

    WYMAGANIA:

    Stawiamy na osoby prezentujące postawę lidera w dziedzinie bezpieczeństwa i deklarujące działania na rzecz budowy kultury bezpieczeństwa w miejscu pracy.

    • Wykształcenie minimum średnie techniczne o profilu elektrycznym, energetycznym, mechanicznym
    • Znajomość zagadnień energetyki cieplnej, posiadanie uprawnień energetycznych Grupa 2 z zakresu E oraz prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
    • Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, samodzielność w działaniu, zdolność podejmowania decyzji
    • Mile widziana znajomość przepisów BHP p.poż.

    OFERUJEMY:

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
    • Pakiet świadczeń pracowniczych w tym ubezpieczenie NNW.
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    Jeśli ta oferta jest dla Ciebie,  kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV

    bottom