Oferta pracy

Operator Urządzeń Energetycznych w Browarze

Carlsberg Polska

  • Świętokrzyska 27, Sierpc
    Sierpc, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Świętokrzyska 27

Sierpc

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania działów kotłowni, maszynowni, stacji uzdatniania wody i uśredniania ścieków.

  • Nadzorowanie prawidłowej pracy urządzeń i instalacji w działach infrastruktury (sprężarki amoniakalne, powietrzne, instalacje chłodnicze i powietrzne, kotły wodne i parowe, instalacje cieplne oraz wodociągowe).

  • Wykonywanie drobnych prac i usuwanie awarii.

  • Utrzymywanie odpowiednich parametrów mediów i dążenie do optymalizacji ich zużycia.

  • Sporządzanie raportów i ich analiza.

  • Ścisła współpraca z działami produkcyjnymi i działem utrzymania ruchu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane specjalności instalacje grzewcze lub chłodnicze).

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie mile widziane.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. podstawowym.

  • Duża dyspozycyjność (praca w 3 zmianach, również w weekendy).

  • Poczucie odpowiedzialności i umiejętności pracy w zespole.

  • Mile widziane będą uprawnienia energetyczne (grupa 2 i 3), znajomość systemu AutoCad oraz MS Office.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • piwo na Święta

  • szkolenia z produkcji i dekustacji piwa

  • pracodawcę odpowiedzialnego społecznie

Będziesz pracować z produktami, które wywołują emocje - prawdopodobnie najlepszymi na świecie, w firmie, która zajęła 3. miejsce w niezależnym rankingu „Poland’s Best Employers 2021” w kategorii FMCG.

Przewiń do profilu firmy