Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator Urządzeń Instalacji Węglopochodnych

Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:tak
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna + dodatek zmianowy

Odlewników 20

Zawodzie - Dąbie

Częstochowa

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie odpowiednich parametrów pracy instalacji oczyszczania gazu, wód procesowych i ich kontrola oraz nadzór nad procesem produkcji smoły, benzolu i siarki,

  • kontrola parametrów procesu technologicznego, ich regulacja oraz przełączanie urządzeń,

  • obsługa ssaw gazowych, agregatów pompowych, dmuchaw powietrza, chłodnic, wymienników, wirówek smoły oraz innych urządzeń wchodzących w skład poszczególnych instalacji,

  • nadzór nad prawidłową hermetyzacją aparatów,

  • przeprowadzanie przeglądów oraz konserwacja urządzeń,

  • prowadzenie raportów obiektu i innej wymaganej dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • udział w załadunku produktów węglopochodnych (smoły, siarki, benzolu) do cystern kolejowych i autocystern,

  • udział w rozładunku surowców do produkcji węglopochodnych,

  • pobieranie prób do kontroli laboratoryjnej.

Nasze wymagania

  • wykształcenia min. zawodowego,

  • dobrej organizacji pracy,

  • sumienności i systematyczności przy wykonywaniu powierzonych zadań,

  • samodzielności w pracy.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie, będącej najnowocześniejszą koksownią na terenie kraju,

  • możliwość rozwoju, doskonalenia swoich umiejętności oraz zdobywania nowych doświadczeń,

  • pakiet socjalny,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • atrakcyjne warunki dodatkowego ubezpieczenia na życie,

  • system rozwojowych szkoleń i kursów zawodowych,

  • przyjazną atmosferę w pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Osobom zainteresowanym, które chcą dołączyć do naszego zespołu oferujemy ciekawą, stawiającą wyzwania pracę, stabilne warunki zatrudnienia, liczne szkolenia oraz atrakcyjne wynagrodzenia.

Jeśli poszukujesz nowych wyzwań w prężnie działającej spółce Koksownia Częstochowa Nowa, to kliknij APLIKUJ i dołącz do #KCNTEAM

Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z. o.o. jest uznanym na rynku europejskim producentem najwyższej jakości koksu, produktów węglopochodnych oraz gazu koksowniczego dla odbiorców zewnętrznych.

Spółka od 2009 roku wchodzi w skład GRUPY ZARMEN – jednej z największych grup budownictwa przemysłowego w Polsce, w której skład wchodzi 13 spółek o szerokim zakresie działalności.

Wejdź na www.koksownianowa.pl i dowiedź się więcej o naszej działalności.

OPERATOR URZĄDZEŃ INSTALACJI WĘGLOPOCHODNYCH

Miejsce pracy: Częstochowa

Przewiń do profilu firmy