Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator urządzeń linii produkcyjnej

  • Kraków, Niepołomice, małopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 21.01.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: krakowski zakład produkcyjny
    (umowa na czas określony)

    Zadania na stanowisku:

    • Bieżąca i zgodna z przyjętymi standardami obsługa maszyny lub grupy maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej.
    • Regularne, terminowe i zgodne z wymaganiami przekazywanie danych z pracy linii do raportów.
    • Wykonywanie testów jakościowych produktów i surowców.
    • Wykonywanie przezbrojeń maszyny na inne formaty.
    • Koordynowanie działań w zakresie utrzymania ruchu w swoim rejonie (np. zlecanie prac i nadzór nad ich wykonaniem).

    Kwalifikacje

    • Wykształcenie min. średnie techniczne (mechanik maszyn/elektromechanik maszyn). Mile widziane wykształcenie wyższe.
    • Umiejętność pracy w zespole.
    • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie o pokrewnej branży.
    • Umiejętności techniczne.
    • Uprawnienia SEP do 1 kV mile widziane.
    • Ważne badania sanitarno-epidemiologiczne mile widziane.
    Zainteresowanych współpracą z naszą firmą prosimy o kontakt