Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator Urządzeń

  • Mszczonów, Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 09.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dział Produkcji Mondi Warszawa Sp. z o.o. z siedzibą w Mszczonowie (50 km od Warszawy) oczekuje Pani/Pana wsparcia na stanowisku

    Dołącz do Mondi i rozwiń swój prawdziwy potencjał w międzynarodowej grupie z branży produkcji opakowań i papieru, zatrudniającej 26.000 osób w 31 krajach na całym świecie. Kluczowe zakłady Grupy znajdują się w Europie Centralnej, Rosji, obu Amerykach i RPA. Jesteśmy silnie skoncentrowani na klientach. Od 1993 roku opracowujemy innowacyjne produkty.

    Twoje zadania:

    • Wspomaga Maszynistę w przygotowaniu maszyny do produkcji zlecenia poprzez przezbrajanie maszyny zgodnie z planem produkcyjnym (wymiana wykrojnika, kliszy, ustawianie maszyny)
    • Kontroluje poprawność produktu zgodnie z kartą wyrobu, rysunkiem, wzornikiem
    • Realizuje zlecenia zgodnie z przygotowanym planem produkcyjnym w celu optymalizacji jej poziomów prędkości i wydajności zgodnie z założeniami
    • Dba o czystość i stan techniczny maszyn,

    Nasza oferta:

    • Możliwość pracy w młodym, dynamicznym i międzynarodowym zespole
    • Zatrudnienie w firmie o silnej pozycji na rynku
    • Perspektywy ciągłego rozwoju
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzanych obowiązków
    • Atrakcyjne wynagrodzenie płatne zawsze na czas
    • Fundusz socjalny oferujący szeroki pakiet świadczeń
    • Interesujące szkolenia

    Twój profil:

    • Wykształcenie minimum zawodowe o kierunku mechanicznym lub pokrewnym
    • Doświadczenie minimum 1 rok w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku
    • Odpowiedzialność, sumienność, uczciwość
    • Systematyczność i konsekwencja w działaniu
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do celu

    Skontaktuj się!

    Dział Personalny czeka na Pani/ Pana dokumenty.
    Mondi Warszawa Sp. z o.o. Ul. Tarczyńska 98,
    96-320 Mszczonów

    Prosimy o dołączenie oświadczenia:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.