Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Operator urządzeń obróbki gumy – nastawiacz, brygadzista

  • Nekla, wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-02-17
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ALLIGATOR POLSKA SP. Z O.O.
    firma z Branży Motoryzacyjnej
    z udziałem kapitału niemieckiego,
    poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
    Miejsce pracy: Nekla

    Opis stanowiska:

    • Praca w dziale wulkanizacji, ustawianie maszyn wulkanizacyjnych i form.

    Wymagania:

    • Uprawnienia na wózki widłowe,
    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
    • Umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • Dofinansowanie urlopu w ramach Świadczenia urlopowego
    • Premie świąteczne (Wielkanoc, Boże Narodzenie)
    • Finansowanie kursów językowych, specjalistycznych, szkoleń i studiów
    • Pakiet sportowy - Karty Multisport
    • Dojaz do pracy autobusem z Wrześni i Środy Wielkopolskiej
    • Bilety na imprezy kulturalne
    • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
    Oferty z dopiskiem „NASTAWIACZ / BRYGADZISTA URZĄDZEŃ OBRÓBKI GUMY prosimy kierować za pomocą przycisku Aplikuj.

    Do przesłanej oferty należy dołączyć oświadczenie dotyczące przetwarzania danych osobowych.

    ALLIGATOR POLSKA SPÓŁKA Z O.O.
    UL. GNIEŹNIEŃSKA 6
    62-330 NEKLA
    TEL. (061) 435-92-17