Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator urządzeń obróbki plastycznej metali - pras krawędziowych

Instytut Mechaniki Sp. z o.o.

  • Jelcz-Laskowice

    Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4

Twój zakres obowiązków

Do operatora prasy krawędziowej należy:

zaginanie blach zgodnie z programem maszyny,

przygotowanie maszyny do pracy i dbałość o jej poprawne funkcjonowanie,

kontrola poprawności wykonania detali,

zachowanie zasad bezpieczeństwa na stanowisku pracy,

Nasze wymagania

Na stanowisku pożądane są:

znajomość rysunku technicznego i umiejętność pracy na jego podstawie,

umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,

Mile widziane:

uprawnienia z zakresu obsługi suwnic lub żurawików,

doświadczenie w zakresie pracy na prasach krawędziowych CNC,

To oferujemy

Oferujemy:

Doszkolenia na ww. stanowisku,

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,

stabilne zatrudnienie (umowę o pracę na pełen  etat),

pracę w systemie zmianowym.

O nas

IM / Grupa i jej spółki w tym Instytut Mechaniki Sp. z o.o. prowadzą działalność na całym świecie. Grupa ma roczne obroty w wysokości ponad 31 mln € i szczyci się wysoko wykwalifikowaną kadrą zapewniając sukces. Zatrudniamy łącznie ponad 900 pracowników. Grupa dostarcza komponenty dla energetyki, transportu zbiorowego i producentów ciężkich maszyn.