Oferta pracy

Operator Urządzeń Parowych (Maszynista Turbiny)

Veolia Wschód

  • Świdnik

    Świdnik, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa pracy turbiny parowej wraz z urządzeniami pomocniczymi, zgodnie z instrukcją.

  • Zapewnienie ciągłej pracy urządzeń.

  • Prowadzenie bieżących prac konserwacyjnych turbiny i urządzeń towarzyszących oraz wsparcie przy usuwaniu zaistniałych awarii.

  • Dbałość o prawidłowy stan techniczny turbozespołu i urządzeń towarzyszących.

  • Znajomość i przestrzeganie przepisów i zarządzeń dotyczących zajmowanego stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne.

  • Mile widziana znajomość zagadnień energetyki cieplnej.

  • Mile widziana znajomość przepisów BHP i PPOŹ.

  • Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność.

  • Zaangażowanie w wykonywane zadania, odpowiedzialność za powierzone obowiązki, samodzielność i kreatywność, dobra organizacja pracy, orientacja na cele i pozytywne nastawienie na zmiany.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę;

  • Przeszkolenie i przyuczenie do obsługi urządzeń;

  • Świadczenia socjalne, w tym opiekę medyczną oraz ubezpieczenie NNW;

  • Możliwość stałego doskonalenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Stawiamy na osoby prezentujące postawę lidera w dziedzinie bezpieczeństwa i deklarujące działania na rzecz budowy kultury bezpieczeństwa w miejscu pracy.