Operator urządzeń parowych

  • Świdnik, lubelskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 28.02.2019
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 30.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    VEOLIA WSCHÓD

    poszukuje kandydatów na stanowisko
    OPERATOR URZĄDZEŃ PAROWYCH
    Miejsce pracy: ŚWIDNIK

    ZADANIA:

    • Prowadzenie eksploatacji  kotłów parowych i wodnych wysokoparametrowych
    • Wykonywanie prac remontowych na w/w kotłach.
    • Dbałość o prawidłowy stan techniczny kotłów i urządzeń towarzyszących.
    • Znajomość przestrzegania przepisów i zarządzeń dotyczących zajmowanego stanowiska pracy.
    • Dbałość o powierzone mienie : zabezpieczenie go przed uszkodzeniem, zniszczeniem lub kradzieżą.
    • Prowadzenie raportów pracy kotłowni.
    • Bieżące analizy procesów spalania pod względem dopuszczalnych norm emisji, osiąganiem maksymalnej sprawności kotłów oraz DTR wszystkich eksploatowanych urządzeń.
    • Zwracanie uwagi na nieprawidłowości i uchybienia organizacyjne na stanowisku i informowanie o nich przełożonych.
    • Dbałość o porządek i estetyczny wygląd stanowiska pracy oraz obiektów kotłowni.
    • Wykonywanie innych poleceń przełożonego, których realizacja jest konieczna dla prawidłowej i ciągłej eksploatacji.
    • Znajomość przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, uczestnictwo w okresowych szkoleniach bhp.
    • Stosowanie środków ochrony zbiorowej, a także używanie przydzielonych środków ochrony indywidualnej oraz odzieży i obuwia roboczego zgodnie z ich przeznaczeniem.
    • Realizacja zadań przypisanych stanowisku pracy określonych w procedurach i instrukcjach Zintegrowanego Systemu Zarządzania.

    WYMAGANIA:

    Stawiamy na osoby prezentujące postawę lidera w dziedzinie bezpieczeństwa i deklarujące działania na rzecz budowy kultury bezpieczeństwa w miejscu pracy

    • Wykształcenie minimum zasadnicze techniczne, pożądane średnie techniczne, mile widziane o profilu energetycznym , elektrycznym, mechanicznym
    • Znajomość zagadnień energetyki cieplnej.
    • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz uprawnienia energetyczne Gr 2 E ,
    • dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, samodzielność w działaniu, umiejętność podejmowania decyzji, rzetelność, zaangażowanie
    • mile widziana znajomość przepisów bhp i p.poż.

    OFERUJEMY:

    • dobre warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
    • pakiet świadczeń pracowniczych w tym ubezpieczenie NNW oraz opieka medyczna w LUX MED.
    • możliwość rozwoju zawodowego poprzez zdobywanie nowych doświadczeń oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje.
    Jeśli ta oferta jest dla Ciebie,  kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV

    bottom