Operator urządzeń produkcji

  • Łebcz (pow. pucki), pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-10-17
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 2018-11-15)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    opis
    Dr.Oetker to znana międzynarodowa Marka i wyjątkowa historia sukcesu firmy rodzinnej. Od ponad stu lat nasze produkty dostępne są na rynkach całego świata. Firma, której mottem jest „Jakość przepisem na sukces” zadziwia osiągnięciami i innowacjami. Możliwe jest to tylko we współpracy z naszymi pracownikami, którzy swą pracą, zaangażowaniem i pasją tworzą produkty wyprzedzające potrzeby konsumentów. Dołącz do naszego zespołu i podejmij prace w międzynarodowym przedsiębiorstwie, gdzie czekają na Ciebie ciekawe zadania i możliwości rozwoju. Wzmocnij nasz zespół w Dr.Oetker Polska!

    Dr.Oetker  Polska, wiodący producent produktów spożywczych poszukuje kandydatów/ek n stanowisko:

    Miejsce pracy: Łebcz (pow. pucki)
    17/10/2018

    Zadania na stanowisku:

    • prawidłowa i bezpieczna obsługa urządzeń, m.in. sprawdzanie sprawności przed podjęciem pracy, przygotowanie do produkcji, bieżąca obsługa urządzeń, usuwanie prostych usterek, czyszczenie urządzeń po produkcji,
    • prowadzenie obowiązującej w firmie dokumentacji,
    • pakowanie gotowych produktów,
    • kontrola jakości produktów,
    • dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń i narzędzi oraz o ład i porządek na stanowisku pracy.

    Poszukujemy osób:

    • uczciwych, punktualnych, sumiennych,
    • zaangażowanych i chętnych do pracy,
    • samodzielnych, dokładnych z dobrą organizacją pracy,
    • dyspozycyjnych- praca w systemie trzyzmianowym,
    • lubiących uczyć się i zdobywać nowe umiejętności,
    • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

    Oferujemy:

    • pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • pakiet medyczny i socjalny.

    [ ] Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. na potrzeby niniejszego postępowania rekrutacyjnego.

    Administratorem danych osobowych przetwarzanych na potrzeby niniejszego postępowania rekrutacyjnego jest spółka Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. (ul. Adm. Dickmana 14/15, 80-339 Gdańsk). Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie poprzez odznaczenie odpowiedniego pola na stronie, do której link zostanie wysłany w wiadomości potwierdzającej wysłanie przez Państwa aplikacji. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

    Więcej informacji dotyczących przetwarzania przez Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. danych osobowych na potrzeby rekrutacji znajdą Państwo na stronie https://www.oetker.pl/pl-pl/dodatkowe-informacje/postepowanie-rekrutacyjne.html