CEMEX Polska Sp. z o.o.

Operator Urządzeń Produkcyjnych

CEMEX Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Mirowo Duże (pow. starogardzki)

    Mirowo Duże (pow. starogardzki), pomorskie
  • Ważna jeszcze 12 dni
    do: 01 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa ładowarki, obsługa linii przeróbczej kruszyw,

  • Wykonywanie prac remontowych,

  • Codzienna kontrola maszyn produkcyjnych,

  • Kontrola nad prawidłowością działania zakładu,

  • Bieżąca kontrola jakościowa surowców i produktów,

  • Wykonywanie czynności porządkowych: czyszczenie i konserwacja maszyn,

  • Raportowanie do przełożonego stanu i sprawności maszyn,

  • Znajomość przepisów i zasad BHP oraz Ochrony Środowiska oraz stosowanie się do wydanych w tym zakresie poleceń i wskazówek przełożonych,

  • Przestrzeganie i promowanie zasad BHP wśród dostawców i podwykonawców,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Posiadanie uprawnień do obsługi ładowarek kat 1 (warunek konieczny) lub/i koparek,

  • Mile widziane posiadanie uprawnień spawalniczych lub/i elektrycznych

  • Posiadanie kwalifikacji osoby dozoru górniczego lub innej specjalności będzie dodatkowym atutem,

  • Gotowość do pracy zmianowej,

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę,

To oferujemy

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju i zdobywania doświadczenia,

  • Wynagrodzenie składające się na: wynagrodzenie zasadnicze i premię produkcyjną;

  • Dostęp do dodatkowych benefitów: prywatna opieka Luxmed, wczasy pod gruszą, bony świąteczne, dofinansowanie do wakacji dla dzieci, karty sportowe, kafeteryjna platforma benefitowa, dzień wolny za Barbórkę itd.

  • Przestrzeganie równowagi między pracą a życiem prywatnym. Dla Nas zasada work life balance też jest ważna! 😊

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • dodatkowy urlop