Oferta pracy

Operator urządzeń produkcyjnych

OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Nagawczyna (pow. dębicki), podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Poprawa komfortu życia, zdrowia i witalności swoich Klientów – to cel jaki od blisko 30-stu lat przyświeca firmie Olimp – światowego lidera na rynku suplementów diety, odżywek, produktów leczniczych i wyrobów medycznych. Dysponujemy zaawansowanym technologicznie Ośrodkiem Badawczo-Rozwojowym spełniającym najwyższe, farmaceutyczne standardy. Nasze produkty trafiają do ponad 80 krajów na całym świecie. Dbamy o jakość i ciągły rozwój, dlatego w naszej firmie pracują wyłącznie ludzie z ogromną wiedzą, wizją i pasją. Jeśli zatem jesteś osobą ambitną, chcesz się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje zawodowe dołącz do nas.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Operator urządzeń produkcyjnychNumer ref.: Miejsce pracy Nagawczyna k. Dębicy

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie zawodowe (np. chemiczne , techniczne , technologiczne )
  • Gotowość do pracy w systemie 3 -zmianowym
  • Dobra obsługa komputera
  • Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane doświadczenie w firmie stosującej przepisy sanitarne produkcji

Zadania :

  • Prowadzenie i kontrolowanie procesów produkcyjnych zgodnie z dokumentacją produkcyjną
  • Obsługa urządzeń produkcyjnych
  • Staranne i systematyczne dokumentowanie wykonywanych czynności
  • Czyszczenie i dezynfekcja urządzeń oraz pomieszczeń produkcyjnych

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym
  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenia grupowe
  • Karty Multi Sport
  • Szkolenia i rozwój
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

OLIMP  LABORATORIES   Sp. z o.o
Pustynia 84 F, 39 -200 Dębica

Więcej o nas: www.olimp-labs.com

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy