Oferta pracy

Operator Urządzeń Produkcyjnych

SITECH Sp. z o.o.O firmie

SITECH Sp. z o.o.

Strefowa 2

Polkowice

OPERATOR URZĄDZEŃ PRODUKCYJNYCH

MIEJSCE PRACY: POLKOWICE/GŁOGÓW
(UMOWA O PRACE TYMCZASOWĄ)

Główne zadania:

  • montaż elementów w celu wytwarzania komponentów,
  • kontrola wytwarzanych elementów,
  • obsługa i konserwacja stanowiska pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • zdolności manualne odpowiedzialność, dokładność.

Oferujemy:

  • pracę na hali produkcyjnej w międzynarodowej firmie o globalnym zasięgu działania,
  • możliwość rozwoju swoich kompetencji zawodowych,
  • stały kontakt z najnowocześniejszymi technologiami,
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego oraz przyuczenia się od stałych pracowników firmy,
  • liczne benefity finansowe,
  • świadczenia urlopowe i świąteczne,
  • dofinansowanie do karnetów lub pakietów sportowych,
  • dofinansowanie do posiłków w kantynie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy