Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Urządzeń Przeładunkowych

Port Północny Sp. z o.o.

6 0007 000 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:tak
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Budowniczych Portu Północnego 23

Stogi

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • praca zgodnie z powierzonym zakresem obowiązków

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne średnie lub zawodowe (mechanik, elektromechanik, ślusarz itp.)

  • zaangażowanie i otwartość na zdobywanie nowych umiejętności zawodowych

  • dobry stan zdrowia (praca w warunkach morskich)

To oferujemy

  • praca zmianowa 12-godzinna w systemie zrównoważonego czasu pracy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • nabycie unikalnego doświadczenia na Terminalu Paliwowym

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • bony świąteczne

Wydział Przeładunku Paliw Płynnych w Przedsiębiorstwie Przeładunkowo-Składowym „Port Północny” realizujący usługi w zakresie przeładunku ropy naftowej i produktów ropopochodnych dla Przedsiębiorstwa Przeładunkowego Paliw Płynnych „Naftoport” Sp. z o.o..

Przewiń do profilu firmy