Operator Urządzeń Spalarni

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-01-08
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 2018-02-07)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
top
Dlaczego warto pracować w MPWiK w m. st. Warszawie?

Jesteśmy firmą z ponad 130 letnią tradycją!

Jesteśmy firmą z misją – każdego dnia dostarczamy mieszkańcom aglomeracji warszawskiej ponad 300 milionów litrów smacznej i czystej wody!

Jesteśmy nowoczesną firmą z wizją – stosujemy innowacyjne technologie i stale się rozwijamy!

Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref. 203/17

(Zakład „Czajka”/ Oddział Eksploatacji Stacji Termicznej Utylizacji Osadów Ściekowych)

Główny zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac związanych z obsługą, konserwacją, remontami instalacji i urządzeń zainstalowanych w STUOŚ zgodnie z instrukcjami obsługi i konserwacji
  • nadzór i korekta parametrów procesu technologicznego zgodnie z otrzymanymi wytycznymi
  • stały nadzór nad pracą urządzeń
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia średniego technicznego
  • aktualnego świadectwa kwalifikacyjnego eksploatacyjnego grupy I (elektrycznego)
  • znajomości budowy i funkcjonowania oraz umiejętności obsługi urządzeń wytwarzających, przetwarzających, przesyłających ciepło, a także innych urządzeń energetycznych zużywających paliwa gazowe i energię elektryczną
  • umiejętności pracy w zespole
  • komunikatywności
  • mile widziane: aktualne świadectwa kwalifikacyjne eksploatacyjne grupy II (energetyczne) i grupy III (gazowe)

Naszym pracownikom oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnia w ramach umowy o pracę
  • pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej tradycji
  • pracę w nowocześnie zarządzanej firmie (certyfikaty ISO)
  • wynagrodzenie w oparciu o nowoczesny system motywacyjny
  • stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie
  • uczestnictwo w zajęciach sportowych, w tym możliwość dołączenia do różnych sekcji sportowych

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych klikając na poniższy link:

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.).

Informujemy, że aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.