Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Urządzeń Specjalistycznych

Saint-GobainO firmie

  • Koło

    Koło, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Przezbrojenie i obsługa maszyny produkującej łożyska

  • Nadzorowanie pracy maszyny i bieżąca kontrola jakości wyrobów zgodnie z rysunkiem technicznym

  • Dbanie o stan techniczny maszyn

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie mechaniczne

  • Dobra znajomość rysunku technicznego

  • Biegła obsługa komputera

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • dyżury lekarza w biurze

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

  • nagrody jubileuszowe

  • premie kwartalne i za produktywność

  • dofinansowanie do okularów

  • Fabryka Nagród i Pomysłów

  • wigilie pracownicze

  • bal dla dzieci prtacowników

  • posiłki

  • szczepionki

  • tydzień zdrowia - konsultacje lekarzy specjalistów

Saint-Gobain

Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje oraz dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. materiały budowlane oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Możemy śmiało powiedzieć, że nasze produkty i rozwiązania poprawiają jakość życia ludzi na całym świecie. Jesteśmy obecni w 67 krajach i zatrudniamy ponad 170 000 osób. W Polsce posiadamy 25 zakładów i blisko 80 punktów dystrybucyjnych. Posiadamy 20 różnych marek i zatrudniamy ponad 7 000 osób.

GRAJ DLA SIEBIE, WYGRYWAJ DLA INNYCH! Saint-Gobain BRAIN aktywacja!

Przewiń do profilu firmy

ABRASIVES

Należymy do Grupy Saint- Gobain. Zakład Abrasives to największy w Polsce i jeden z największych na świecie producentów materiałów ściernych. Jesteśmy niekwestionowanym liderem branży materiałów ściernych, działającym we wszystkich gałęziach przemysłu na wielu rynkach.

Dołącz do naszego zespołu!