Oferta pracy

Operator urządzeń

ORLEN Paliwa

  • Gdańska 34, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Gdańska 34

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa urządzeń będących wyposażeniem Terminalu Gazu Płynnego zgodnie z obowiązującymi przepisami, instrukcjami technologicznymi w tym załadunek i rozładunek cystern samochodowych, kolejowych i statku (w zależności od specyfiki terminala).

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie średnie lub zawodowe,

  • Posiadasz doświadczenie na pokrewnym stanowisku powyżej 3 lat,

  • Znasz język angielski na poziomie podstawowym,

  • Jesteś osobą dyspozycyjną, odpowiedzialną, samodzielną, zaangażowaną, posiadasz zdolności adaptacyjne.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, system premii i nagród,

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych,

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

ORLEN Paliwa to spółka z Grupy Kapitałowej ORLEN specjalizująca się w obsłudze logistycznej klientów biznesowych i sprzedaży hurtowej produktów paliwowych: benzyn, olejów, gazu oraz produktów energetycznych i energii elektrycznej. Ogólnopolska sieć handlowo-logistyczna ORLEN Paliwa umożliwia rozwój kariery w różnych regionach Polski, we współpracy z partnerami biznesowymi programu Paliwa BAQ lub w ramach sieci Autoryzowanych Dystrybutorów Ekoterm.

Przewiń do profilu firmy