Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator urządzeń technologicznych

InterKadra Sp. z o.o.

3 5004 800 brutto / mies.
  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 20
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + dodatek zmianowy + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń,

  • Prowadzenie procesu produkcyjnego,

  • Przezbrojenie maszyn i urządzeń,

  • Zapewnianie ciągłości produkcji,

  • Przygotowanie opakowań do produkcji,

  • Kompletowanie wyrobu gotowego,

  • Obsługa linii pakującej/ mieszającej,

  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy,

  • Utrzymanie porządku na liniach maszyn i w otoczeniu

  • Dbanie za terminowe, ilościowe oraz jakościowe realizowanie produkcji,

Wymagania pracodawcy

  • Poszukujemy mężczyzn gotowych do pracy w systemie 4 brygadowym

  • Doświadczenie w pracy na produkcji lub prawo jazdy kat. 'B'

  • Wyższe wynagrodzenie zasadnicze dla osób z :

  • 1,5 rocznym doświadczeniem jako operatorzy urządzeń technologicznych lub na produkcji/

  • Operatorów wózków widłowych/

  • Osób dwujęzycznych polsko-ukraińskich (polski na poziomie średnim w mowie, piśmie i rozumieniu )

  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (można ją zrobić w trakcie badań wstępnych),

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Praca pod presją czasu,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Umiejętność szybkiego uczenie się.

Mile widziane

  • uprawnienia na wózki widłowe,

  • uprawnienia na suwnice

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie : do 4800 zł brutto (podstawa + premia + dodatki w systemie 4 brygadowym)

  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta po minimum 3 miesiącach

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pakiet benefitów (dofinansowanie dojazdów do pracy, karta multisport, opieka medyczna LuxMed)

  • dobrowolne ubezpieczenie AXA.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • konkursy dla pracowników

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372.

Zaufanie do pracowników jest podstawą ich zaangażowania i zaangażowania na rzecz klientów. Inwestuje w talent każdego z pracowników i pozwala ludziom się rozwijać!

Przewiń do profilu firmy