Operator urządzeń technologicznych

  • Opole, opolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 21.09.2018
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 21.10.2018)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

    Jesteśmy jedną z dziesięciu największych agencji pracy i doradztwa personalnego w Polsce. Na rynku działamy od 2006 r. Kapitał Firmy jest w 100 proc. polski. Posiadamy 20 Centrów Rekrutacyjnych w całym kraju.

    Aktualnie, w związku z uruchomionymi procesami rekrutacyjnymi poszukujemy osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Opole
    Nr. ref: OUT/0718/OPO

    Opis stanowiska:

    • zapewnianie ciągłości produkcji
    • obsługa linii pakującej / mieszającej
    • mycie linii technologicznej
    • przygotowanie opakowań do produkcji
    • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
    • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
    • dbanie o terminowe, ilościowe oraz jakościowe realizowanie produkcji

    Wymagania:

    • samodzielność oraz dobra organizacja pracy
    • uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz suwnic (mile widziane)
    • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (mile widziane)
    • dbałość o porządek i higienę
    • umiejętność szybkiego uczenia się

    Oferujemy:

    • pracę stałą w Opolu
    • podczas okresu próbnego (3 m-c) zatrudnienie przez InterKadra Sp. z o.o. w ramach umowy o pracę tymczasową
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + dodatkowe premie)
    • dofinansowanie dojazdów / do paliwa dla osób mieszkających w Opolu oraz spoza Opola
    • bezpłatne gorące napoje
    • prywatną opiekę medyczną LuxMed
    • kartę Multisport
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. w celu przedstawiania mi w przyszłości nowych ofert pracy.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Interkadra Sp. z o.o. w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).
    bottomopis