Oferta pracy

Operator Urządzeń w Bazie Paliw

PERN S.A.O firmie

  • Trzebież (pow. policki), zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Lider logistyki surowcowo – paliwowej w Europie Centralnej.
Nowoczesna organizacja inwestująca w rozwój pracowników realizujących strategiczne działania w zakresie dostaw ropy i produktów naftowych.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
OPERATORA URZĄDZEŃ W BAZIE PALIW
W BAZIE PALIW NR 7
miejsce świadczenia pracy: Trzebież
Numer ref.: (nr ref. 179/III/2020)

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w renomowanej firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • stabilne warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet benefitów (m.in. pracowniczy program emerytalny, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
  • atrakcyjny pakiet socjalny oraz możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia i programy wdrożeniowe, koleżeńską atmosferę w pracy.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe, preferowane: średnie techniczne energetyczne,
  • preferowane doświadczenie zawodowe: 1 rok,
  • podstawowa znajomość budowy i obsługi urządzeń i instalacji do magazynowania i rozładunku paliw oraz urządzeń i instalacji o napięciu do 1 kV,
  • uprawnienia TDT stwierdzające spełnianie wymagań do obsługi urządzeń do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych do materiałów niebezpiecznych dla klasy 3 (paliwa) wg ADR/RID,
  • uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji gr. 2 pkt 6, 8, 10,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane kwalifikacje UDT do obsługi transportu bliskiego.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • obsługa autocystern i cystern kolejowych na stanowisku nalewczo-spustowym,
  • obsługa urządzeń i instalacji technologicznych funkcjonujących w Bazie Paliw,
  • podłączenie armatury spustowej i nalewczej,
  • nadzorowanie prawidłowości procesu załadunku, rozładunku i przeładunku,
  • pobieranie próbek produktu.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania
w terminie do 8 grudnia 2020 r. do godz. 16:00
W tytule maila prosimy podać numer referencyjny 179/III/2020
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach związanych z procesem rekrutacji w PERN S.A. (ul. Wyszogrodzka 133, 09-410 Płock) oraz danych szczególnych kategorii podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo do wycofania niniejszej zgody. Żądanie wycofania zgody oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych oraz nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem”.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy