Oferta pracy

Operator urządzeń w produkcji farmaceutycznej

JELFA

  • Jelenia Góra

    Jelenia Góra, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa urządzeń produkcyjnych

  • wykonywanie czynności związanych z przygotowaniem oraz prowadzeniem procesu produkcyjnego

  • dokumentowanie prowadzonych procesów

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie

  • zdolności manualne

  • dokładność i precyzja w działaniu

  • odpowiedzialność i rzetelność

  • zaangażowanie i dyspozycyjność

  • preferowane doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • mile widziana umiejętność obsługi wózka widłowego

To oferujemy

  • możliwość pracy w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • zapewniamy prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego, kart sportowych i wiele innych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

Jeżeli spełniasz nasze wymagania i czujesz, że praca w naszej firmie pozwoli zrealizować Twoje zawodowe oczekiwania, prześlij swoje CV wypełniając formularz aplikacyjny dostępny pod przyciskiem APLIKUJ poniżej.

JELFA

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Jelfa S.A. jest jedną z największych firm farmaceutycznych w Polsce. W 2011 roku Jelfa SA została częścią międzynarodowego koncernu farmaceutycznego Bausch Health Companies Inc., który rozwija, wytwarza oraz dostarcza szeroką gamę najwyższej jakości leków Rx, OTC, suplementów diety, wyrobów medycznych oraz sprzętu medycznego. Realizujemy nasze zobowiązania, budując innowacyjną firmę zajmującą się poprawą zdrowia na świecie. Każdego dnia z naszych produktów korzysta ponad 150 milionów ludzi na całym świecie.

21 000 naszych pracowników na całym świecie łączy misja poprawy ludzkiego życia poprzez zaangażowanie w projekty związane z edukacją, profilaktyką zdrowotną i promocją aktywnego stylu życia.

Przewiń do profilu firmy