Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator Urządzeń Załadowczych i Rozładowczych

EPORE SPÓŁKA AKCYJNA

  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Elektrowniana 25

Opole

Twój zakres obowiązków

  • obsługa urządzeń i instalacji załadowczych i rozładowczych w zakresie procesu załadunku i rozładunku ubocznych produktów spalania do wagonów zbiornikowych i samochodów autocystern, w tym m. in:

  • przygotowanie instalacji i urządzeń i kontrola procesu, zgłaszanie ewentualnych nieprawidłowości

  • dbałość o stanowisko pracy

  • praca według instrukcji i procedur

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe o profilu technicznym

  • doświadczenie w pracy przy obsłudze urządzeń mechanicznych

  • prawo jazdy kat B

  • zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • zaświadczenie kwalifikacyjne „E” Grupa 2 punkty 4,6,7,10

  • uprawnienia TDT (Transportowy Dozór Techniczny) w zakresie obsługi przeciągarek kolejowych oraz obsługi urządzeń załadowczych i rozładowczych pod ciśnieniem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • atrakcyjny system wynagradzania

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • szeroki zakres pozapłacowych świadczeń na rzecz pracowników

Zainteresowane osoby spełniające nasze wymagania prosimy o nadsyłanie dokumentów aplikacyjnych (klikając przycisk APLIKUJ).

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Przewiń do profilu firmy