Logo Pracuj.pl

Operator – Ustawiacz CNC

WSK-PoznańO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • toczenie, frezowanie na automatach/centrach obróbczych,
  • dobór narzędzi i parametrów toczenia lub frezowania,
  • ustawianie parametrów skrawania,
  • kontrola jakości wykonanych prac,
  • konserwacja bieżąca obrabiarek.

Nasze wymagania

  • umiejętność czytania rysunku technicznego, dokumentacji i instrukcji produkcyjnych,
  • min. rok pracy na maszynie CNC Fanuc,
  • umiejętność obsługi narzędzi warsztatowych i pomiarowych,
  • obsługa i programowanie maszyn CNC,
  • załadunek, rozładunek i pakowanie materiałów,
  • mocowanie i ustawianie detalu,
  • pomiary narzędziami i przyrządami pomiarowymi,
  • kontrola jakości otrzymanego produktu,
  • sprzątanie stanowiska pracy.

Mile widziane

  • znajomość procesu technologicznego i zasad obróbki metali,
  • wykształcenie techniczne, kierunkowe,
  • znajomość oprogramowania typu CAD/CAM.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w firmie o wieloletniej tradycji
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Premiowy system wynagrodzeń
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników i ich dzieci
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Pakiet socjalny
  • Godziny pracy 6-14, 14-22
  • Perspektywę długoterminowej współpracy
  • Paczki na święta dla dzieci pracowników

Jesteśmy znaczącym producentem aparatury wtryskowej do silników wysokoprężnych, osprzętu lotniczego oraz precyzyjnych elementów kooperacyjnych. Posiadamy ugruntowaną pozycję w przemyśle motoryzacyjnym i lotniczym. Nasze wyroby znane są z bardzo wysokiej jakości tak w kraju jak i na świecie, czego dowodem są liczne nagrody i wyróżnienia.

Szczegółowe warunki pracy i płacy zostaną przedstawione w trakcie rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Operator – Ustawiacz CNC, Poznań