Logo Pracuj.pl

Operator / ustawiacz frezarek - tokarek CNC

NEXT S.C. DARIUSZ SMOLIN WOJCIECH PIETRZAKO firmie

  • Belgia
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • operowanie frezarkami lub tokarkami CNC w jednym z systemów: Fanuc, Heidenhain, Siemens, Mazatrol
  • praca w oparciu o rysunek techniczny
  • praca z różnymi materiałami
  • produkcja zarówno w małych seriach (do 20 szt.), jak i w dużych – nawet ponad 500 szt.
  • utrzymanie i konserwacja maszyn

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe
  • przynajmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku operatora frezarek CNC
  • elastyczność, gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych oraz w soboty
  • umiejętność wykonywania elementów o najwyższej jakości
  • znajomość rysunku technicznego
  • referencje
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, gotowość podjęcia nauki języka niderlandzkiego

To oferujemy

  • BEZPOŚREDNIE ZATRUDNIENIE w nowoczesnej firmie o światowym zasięgu
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie – od 19,46 (I i II zmiana) do 21,63 EUR/h brutto (III zmiana) + 6,05 EUR dodatku za każdy przepracowany dzień!!!
  • dodatek 40 EUR dziennie w pierwszym miesiącu zatrudnienia
  • premia roczna do 1000 EUR brutto!
  • ECO-bon wartości 250 EUR (raz w roku)
  • dodatek wakacyjny (zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii - 15.38% rocznych zarobków brutto)
  • premię roczną (w wysokości 8.33% rocznych zarobków brutto)
  • dodatek rodzinny
  • zorganizowanie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii
  • organizacja zakwaterowania – w pierwszym miesiącu opłacone przez pracodawcę

PRACA BEZPOŚREDNIO w firmie o zasięgu globalnym działającej w branży automotive. Firma specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej jakości części głównie do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz do maszyn rolniczych. Praca polega na operowaniu frezarkami lub tokarkami CNC, wyborze programów, ustawianiu maszyn, doborze narzędzi, dokonywaniu pomiarów, wprowadzaniu korekt, produkcji detali w ilości od 20 do 500 sztuk. Nie wymagamy umiejętności programowania!

Aktualne oferty pracodawcy
KRAZ 18051

Operator / ustawiacz frezarek - tokarek CNC, Belgia