Logo Pracuj.pl

Operator - ustawiacz frezarki CNC

Bydgoskie Zakłady Maszyn Gastronomicznych Ma-Ga Sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa produkcyjna centrum frezarskiego CNC
  • współpraca z kadrą techniczną w zakresie oprogramowania i konserwacji Centrum
  • czynny udział w organizowanych szkoleniach z zakresu obsługi i programowania CNC

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • doświadczenie w pracy na stanowisku operatora centrum frezarskiego CNC
  • doświadczenie w zakresie ustawiania, programowania maszyn sterowanych numerycznie
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • doświadczenie w obsłudze obrabiarek Haas będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wysoki standard techniczny stanowiska pracy
  • bogaty pakiet socjalny
  • dodatkowy pakiet opieki medycznej

Bydgoskie Zakłady Maszyn Gastronomicznych Ma-Ga Sp. z o.o.

firma o ugruntowanej pozycji na rynku, lider krajowego rynku krajalnic, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata z Bydgoszczy lub okolic.

Aplikacje - CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać do dnia 06.05.2021r. klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

Operator - ustawiacz frezarki CNC, Bydgoszcz