Operator - Ustawiacz maszyn CNC

BHH Mikromed Sp. z o.o.O firmie

BHH Mikromed Sp. z o.o.

Katowicka 11

Dąbrowa Górnicza

BHH Mikromed jest polskim producentem implantów dla ortopedii i traumatologii
z prawie 40 letnim doświadczeniem na rynku.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza – Strzemieszyce ul. Katowicka 11
(łatwy dojazd z różnych kierunków)

Zakres obowiązków, które obejmą osoby zatrudnione na tym stanowisku:

  • przygotowania i uzbrojenia obrabiarek CNC, toczenie,
  • znajomość przyrządów pomiarowych,
  • obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie, przygotowania pracy urządzeń w oparciu o sterowanie m.in.: Fanuc, Heidenhain
  • przygotowania części, materiałów oraz narzędzi do procesu obróbki
  • kontrolowania procesu obróbki pod kątem jakości (usuwanie wad, dokonywanie właściwej parametryzacji urządzeń
  • organizacji i przeprowadzania prac konserwacyjnych maszyn i urządzeń
  • przygotowania raportów dotyczących pomiarów urządzeń
  • ścisłej współpracy z zespołem produkcyjnym: pomocnikami, liderami, a także z działem jakości.

Praca od poniedziałku do piątku w systemie trzy zmianowym.

Nasze oczekiwania:

  • min. wykształcenia zawodowego, preferowane obróbka skrawaniem CNC,
  • znajomości rysunku technicznego,
  • umiejętności analizowania i rozwiązywania problemów natury technicznej,
  • znajomości przygotowania maszyn skrawających do pracy,
  • umiejętność pisania programów CNC (Fanuc, Heidenhain)
  • dobrej dyscypliny pracy oraz orientacji na jakość wykonywanych zadań,
  • nastawienia na pracę zespołową
  • dynamizmu w działaniu, operatywności i zaangażowania
  • otwartości na nowe wyzwania i motywacji do pracy,

BHH Mikromed oferuje:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie zasadnicze, premie za brak absencji
  • dodatek stażowy, nagrody jubileuszowe
  • bogaty pakiet socjalny, pakiet medyczny płacony przez pracodawcę
  • Karta Multisport
  • Możliwość korzystania z Kasy zapomogowo pożyczkowej
  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę BHH Mikromed Sp. z o.o.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania
lub o kontakt z działem kadr BHH Mikromed Sp. z o.o. bezpośredni numer telefonu 32 461-34-23.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy