Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Operator - Ustawiacz maszyn CNC

WORKPOL Sp. z o.o.

  • Mysłowice

    Mysłowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

jednego z naszych klientów - spółki wchodzącej w skład międzynarodowej grupy i lidera wśród producentów części hydraulicznych.

Twój zakres obowiązków

  • Przezbrajanie maszyn CNC,

  • Przeprowadzanie interwencji technicznych obejmujących wymianę, regulację narzędzi i urządzeń oraz w określonych przypadkach pomoc w pracach polegających na obsłudze automatów,

  • Raportowanie i sporządzanie niezbędnej dokumentacji związanej z wykonywaną pracą.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane,

  • Umiejętności korzystania z przyrządów pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, projektor pomiarowy, przyrząd do pomiaru chropowatości),

  • Znajomość rysunku technicznego,

  • Znajomość podstaw programowania: Fanuc, Sinumerik,

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę - BEZPOŚREDNIO Z PRACODAWCĄ,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia: powiedz nam, ile zarabiasz a my przebijemy Twoją ofertę,

  • Premie miesięczne,

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy i zdobywanie dodatkowych kompetencji,

  • Pakiet socjalny – np. dofinansowanie do urlopu, bony i paczki świąteczne,

  • Ubezpieczenie grupowe PZU,

  • Paczki na święta,

  • Dofinansowanie do karty Multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Workpol Polska Sp. z o.o. - jesteśmy rynkowym liderem w dostarczaniu polskiego personelu pracowniczego na terenie całego kraju.

Należymy do Grupy Kapitałowej działającej i przodującej w branży HR od 12 lat. Nr wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 23598.

Przewiń do profilu firmy