Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator/Ustawiacz Maszyn

MM PACKAGING POLSKA Sp. z o.o.O firmie

MM PACKAGING POLSKA Sp. z o.o.

Elizy Orzeszkowej 5

Józefów (pow. otwocki)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn klejących/podklejających (okienkarek)

  • Nadzór nad jakością produkowanych wyrobów

  • Realizacja okresowych konserwacji maszyn

  • Zapewnienie efektywnej pracy obsługiwanych maszyn

  • Raportowanie realizowanych operacji oraz kontrola jakości

  • Nadzór nad pracą zespołu (odbierających)

Nasze wymagania

  • Umiejętności technicznej obsługi maszyn (regulacje, przezbrojenia)

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym (system czterobrygadowy, 12godzin)

  • umiejętności pracy w zespole

  • dyspozycyjności, punktualności, odpowiedzialności

  • dobrej organizacji pracy

  • zaangażowania i chęci podejmowania nowych wyzwań

  • wykształcenie poligraficzne lub techniczne będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • wynagrodzenie podstawowe godzinowe oraz premia zależna od wyników pracy

  • współfinansowane przez pracodawcę dodatkowe ubezpieczenie medyczne

  • współfinansowany przez pracodawcę karnet na zajęcia sportowe

  • przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy

Grupa Mayr-Melnhof, lider na europejskim rynku producentów opakowań kartonowych, właściciel czterech zakładów produkcyjnych na terenie Polski, do swojego zakładu w Józefowie (koło Otwocka), który specjalizuje się w produkcji opakowań wysoko przetworzonych, poszukuje osoby na stanowisko: Analityk sprzedaży/kontroler sprzedaży.

Przewiń do profilu firmy