Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Operator – Ustawiacz Maszyn (m/k)

Imar Service Group sp. z o.o

3 6004 000 brutto / mies.
  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00-22:00 lub 22:00-06:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, dużej firmy oferującej nowoczesne rozwiązania w zakresie produkcji i dystrybucji systemów aluminiowych poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATOR – USTAWIACZ MASZYN (M/K)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie materiału do procesu produkcji,

  • Praca przy ustawianiu i kontrola prostych maszyn produkcyjnych,

  • Weryfikacja jakości materiału po procesie produkcyjnym,

  • Prawidłowe zabezpieczenie materiału,

  • Postępowanie zgodne z instrukcjami pracy, dbanie o bezpieczeństwo w miejscu pracy,

  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Wymagania pracodawcy

  • Dobra kondycja fizyczna,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (praca poniedziałek - piątek, zmiany 6/14; 14/22; 22/6),

  • Dobra organizacja pracy własnej,

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji/magazynie.

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie, premie,

  • Umowę o pracę,

  • Pewne, stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.