Operator - Ustawiacz Maszyn

PAS Polska sp. z o.o.

4 0005 000 brutto / mies.
  • 5 Stycznia 90, Opalenica
    Opalenica, wielkopolskie
  • ważna jeszcze 2 dni
    do: 20 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

5 Stycznia 90

Opalenica

Twój zakres obowiązków

  • ustawianie maszyn i urządzeń na kolejne warianty produkcyjne

  • drobne naprawy, przeglądy i konserwacje

  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

Nasze wymagania

  • wykształcenie zasadnicze, preferowane w zakresie: mechanik, elektronik etc.

  • doświadczenie w firmie produkcyjnej przy ustawianiu i naprawie maszyn

  • praktyczna znajomość zagadnień elektroniki, mechaniki, pneumatyki i mechatroniki

  • obsługa komputera

To oferujemy

  • ciekawą pracę na umowę o pracę w nowoczesnej firmie

  • stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę bez okresu próbnego - na rok

  • motywacyjny system wynagrodzeń

  • bardzo dobre warunki socjalne pracy, odzież roboczą

  • bezpłatny dojazd autobusem z miejscowości na trasach z: Grodziska Wlkp., Kościana, Buku, Nowego Tomyśla (przez Porażyn oraz przez Wąsowo), Pniew, Kwilcza i dowóz z samej Opalenicy

  • dofinansowane zestawy śniadaniowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

PAS Polska jest wiodącą firmą zajmującą się produkcją wiązek elektrycznych oraz paneli sterujących do białego sprzętu AGD. W Polsce firma jest obecna od 22 lat. Siedziba firmy mieści się w Opalenicy a w Łodzi posiadamy drugi zakład produkcyjny. Grupa PAS posiada również zakłady produkcyjne w USA, Niemczech, Meksyku, Turcji, Chinach i na Ukrainie. W Polsce zatrudniamy łącznie ponad 1000 osób.

Przewiń do profilu firmy